Komfort podróży na najwyższym poziomie TANDEM AUTOKARY

Komfortowe autokary do wynajęcia w Firmie Tandem

 

Wygodne fotele

Nasze autokary wyposażone są między innymi w wysokiej klasy fotele LuxLine, które pozwalają na regulację i dzięki temu są również bardzo komfortowe nawet przy dłuższych trasach. Wszystkie z naszych autokarów turystycznych są zamawiane z najwygodniejszymi fotelami!

 

Muzyka i filmy w trakcie podróży

W pojazdach znajdują się również sprzęt nagłaśniający oraz odtwarzacze DVD albo wideo, które pozwalają na umilenie podróży. Urządzenia te pozwalają też na podłączenie zewnętrznych nośników przez USB albo złącze AV.

 

Bar i mini kuchnia

Autokary posiadają również barki i mini kuchnie pozwalające na przygotowywanie posiłków. Wyposażone są również w lodówki oraz posiadają WC.

 

Klimatyzacja

Ponadto w autokarach montowana jest też klimatyzacja pozwalająca na wygodne dojazdy nawet w ciągu gorących dni. Każdy z pasażerów może korzystać z indywidualnego oświetlenia oraz nawiewów. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają pasy przy wszystkich fotelach.

 

Przeglądy techniczne

Wszystkie nasze autokary turystyczne posiadają aktualne badania techniczne – są regularnie sprawdzane, co jest podstawą bezpiecznych podróży.

Dokładne informacje dotyczące naszych autokarów turystycznych można znaleźć już teraz na stronie internetowej – tabor można również zobaczyć w naszej siedzibie znajdującej się w Markach koło Warszawy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz i ustalenia, wyceny i ustalenia szczegółów usługi.