Autokary turystyczne TANDEM AUTOKARY

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie w zakresie organizacji przejazdów osobowych krajowych i międzynarodowych oraz wynajmu autokarów i autobusów.

Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby wspólna podróż razem z nami odbywała się sprawnie, bezpiecznie i wygodnie, dlatego kładziemy nacisk na wysoką jakość naszego taboru i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy usługi wynajmu nowoczesnych, wygodnych i kompleksowo wyposażonych autokarów turystycznych znanych marek. Wszystkim z pasażerów zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie przy wyjazdach krajowych i międzynarodowych!

W naszych autokarach turystycznych podróże zawsze mijają szybko i przyjemnie. W taborze posiadamy między innymi modele takie jak Mercedes Tourismo oraz Setra serii 400, które uznawane są za jedne z najbardziej luksusowych autokarów doskonałych również na dłuższe trasy. W ofercie posiadamy też tańsze, ekonomiczne modele, dlatego nasz tabor to pełna gama pojazdów na każdą kieszeń.

Wynajem autokarów renomowanych marek powala nam na zapewnienie klientom jakości podróżowania na najwyższym poziomie – jednocześnie zapewniamy zawsze przystępne ceny, dlatego razem z nami wygodne podróże nie kosztują dużo.