Witamy  /  Wynajem autokarów

Wynajem autokarów – Warszawa

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług przewozowych osób. W branży działamy już od 1992 roku i od tego czasu gwarantujemy obsługę na najlepszym poziomie!

W naszym taborze znalazły się nie tylko autokary, ale również autokary do wynajęcia. Jeśli chcą Państwo wybrać komfortowy, bezpieczny, a także przystępny cenowo przewóz pasażerów w mniejszych grupach, nasza oferta to sprawdzony wybór zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Tandem – autokary i autobusy do wynajęcia Warszawa – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Przewozy autokarowe – solidnie i tanio!

Jeśli interesuje Państwa wynajem autokaru Warszawa to firma Tandem to sprawdzona oferta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu taborowi gwarantujemy obsługę kompleksową, profesjonalną, a także w przystępnych cenach!

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Marki pod Warszawą i to głównie na tym obszarze skupiamy swoją działalność, ale również jesteśmy do dyspozycji klientów z całej Polski przy organizacji przejazdów krajowych i międzynarodowych.

Wynajmujemy autokary i autobusy na różne przedsięwzięcia:

  •          wycieczki, w tym wycieczki szkolne, objazdowe
  •          przewóz pracowników do zakładów pracy
  •          przejazdy na konferencje, szkolenia i inne wydarzenia biznesowe
  •          wesela, urodziny i inne przyjęcia okolicznościowe
  •          studniówki i inne przyjęcia
  •          pielgrzymki
  •          transfery do hoteli, na lotniska i z lotnisk

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również biznesowymi, w tym z biurami turystycznymi, a także z samorządami, instytucjami publicznymi jak szkoły i przedszkola, z parafiami kościelnymi. Każdy z naszych klientów może liczyć na dobrą ofertę!

Nowoczesne autokary i autobusy – komfortowe i bezpieczne przewozy

Podstawą najwyższej jakości usług przewozowych w naszej firmie Tandem jest nowoczesny tabor samochodów. Oprócz wygodnych autokarów dysponujemy także busami przeznaczonymi dla mniejszej liczby pasażerów – dzięki temu nie muszą Państwo decydować się na droższy wynajem większego pojazdu dla małych grup.

Nasze autobusy posiadają kompleksowe wyposażenie zapewniające optymalny komfort i bezpieczeństwo przejazdu na wszystkich trasach. Dzięki obecności systemów nagłośnieniowych z mikrofonami doskonale nadają się na wycieczki krajoznawcze.

Autobusy znajdujące się w naszym taborze są poddawane regularnym przeglądom dla maksymalnego bezpieczeństwa – dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że podróż będzie odbywała się w najlepszych warunkach.

Przewozy autokarowe Warszawa

Nasza specjalność to wynajem autobusu Warszawa oraz dla klientów z okolicznych miejscowości. Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, którzy zapewniają komfortowe, bezpieczne przewozy dla wszystkich pasażerów. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i są zawsze gotowi do pomocy, gdy pojawia się taka potrzeba.

Wynajęcie autobusu z kierowcą to najlepsze rozwiązanie na różne wydarzenia – wówczas to nasz kierowca prowadzi samochód zgodnie z ustaloną z klientem trasą zarówno krajowo, jak również międzynarodowo.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy nadzieję, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszej oferty. Jesteśmy rzetelni, solidni, indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, by zagwarantować im pełną obsługę na najwyższym poziomie.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu po numerami telefonów 22 771 22 77 albo kom. 502 668 067 – nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie z nich. Także jesteśmy do Państwa dyspozycji on-line – prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Tandem – wynajem autokarów i autobusów Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!