Witamy  /  Wynajem busów

Wynajem busów – Warszawa

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług przewozowych osób. W branży działamy już od 1992 roku i od tego czasu gwarantujemy obsługę na najlepszym poziomie!

W naszym taborze znalazły się nie tylko autokary, ale również busy do wynajęcia. Jeśli chcą Państwo wybrać komfortowy, bezpieczny, a także przystępny cenowo przewóz pasażerów w mniejszych grupach, nasza oferta to sprawdzony wybór zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Tandem – bus do wynajęcia Warszawa – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wynajem busów – bus do wynajęcia  - solidnie i tanio!

Jeśli interesuje Państwa wynajem busów Warszawa oraz nasza firma Tandem to sprawdzona oferta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu taborowi gwarantujemy obsługę kompleksową, profesjonalną, a także w przystępnych cenach!

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Marki pod Warszawą i to głównie na tym obszarze skupiamy swoją działalność, ale również jesteśmy do dyspozycji klientów z całej Polski przy organizacji przejazdów krajowych i międzynarodowych.

Wynajmujemy busy na różne przedsięwzięcia:

 •          wycieczki, w tym wycieczki szkolne, objazdowe
 •          przewóz pracowników do zakładów pracy
 •          przejazdy na konferencje, szkolenia i inne wydarzenia biznesowe
 •          wesela, urodziny i inne przyjęcia okolicznościowe
 •          studniówki i inne przyjęcia
 •          pielgrzymki
 •          transfery do hoteli, na lotniska i z lotnisk

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również biznesowymi, w tym z biurami turystycznymi, a także z samorządami, instytucjami publicznymi jak szkoły i przedszkola, z parafiami kościelnymi. Każdy z naszych klientów może liczyć na dobrą ofertę!

 

Nowoczesne busy – komfortowe i bezpieczne przewozy

Podstawą najwyższej jakości usług przewozowych w naszej firmie Tandem jest nowoczesny tabor samochodów. Oprócz wygodnych autokarów dysponujemy także busami przeznaczonymi dla mniejszej liczby pasażerów – dzięki temu nie muszą Państwo decydować się na droższy wynajem większego pojazdu dla małych grup.

Nasze busy posiadają kompleksowe wyposażenie zapewniające optymalny komfort i bezpieczeństwo przejazdu na wszystkich trasach. Dzięki obecności systemów nagłośnieniowych z mikrofonami doskonale nadają się na wycieczki krajoznawcze.

Dysponujemy busami Mercedes Sprinter, które posiadają 19 + 1 miejsc i zapewniają następujące udogodnienia:

 •          klimatyzacja
 •          sprzęt audio-DVD, nagłośnienie z mikrofonem, dwa monitory
 •          komfortowe, rozkładane fotele
 •          pasy bezpieczeństwa przy wszystkich fotelach
 •          bagażnik z tyłu ułatwiający przewożenie bagażu w większych gabarytach
 •          spełniona norma czystości spalin EURO 5

Busy znajdujące się w naszym taborze są poddawane regularnym przeglądom dla maksymalnego bezpieczeństwa – dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że podróż będzie odbywała się w najlepszych warunkach.

Wynajem busa z kierowcą

Nasza specjalność to wynajem busa z kierowcą Warszawa oraz dla klientów z okolicznych miejscowości. Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, którzy zapewniają komfortowe, bezpieczne przewozy dla wszystkich pasażerów. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i są zawsze gotowi do pomocy, gdy pojawia się taka potrzeba.

Bus do wynajęcia to najlepsze rozwiązanie na różne wydarzenia – wówczas to nasz kierowca prowadzi samochód zgodnie z ustaloną z klientem trasą zarówno krajowo, jak również międzynarodowo.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy nadzieję, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszej oferty. Jesteśmy rzetelni, solidni, indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, by zagwarantować im pełną obsługę na najwyższym poziomie.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu po numerami telefonów 22 771 22 77 albo kom. 502 668 067 – nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie z nich. Także jesteśmy do Państwa dyspozycji on-line – prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Tandem – wynajem busów Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!