Wynajem autokarów a pandemia. Jak dbamy o bezpieczeństwo pasażerów?

TANDEM AUTOKARY Aktualności

W momencie pisania tego artykułu mierzymy się z V falą pandemii COVIDu, w tym tez czasie trwają drugie w jej trakcie ferie zimowe. Jako firma oferująca swoje usługi szerokiej grupie klientów zdajemy sobie sprawę z tego, iż zachowanie zasad bezpieczeństwa jest koniecznością. Proszę sprawdzić, jak przeciwdziałamy rozprzestrzenianiu się wirusa!

 

Pandemia, a konieczność podróżowania

Nastanie pandemii nie jest równoznaczne z tym, że społeczeństwo po wielu miesiącach walki z wirusem miało chęć lub możliwość zrezygnować z podróżowania. Cóż… Do pracy trzeba się jakoś dostać, odbyć umówione jakiś czas wcześniej wizyty lekarskie, dopełnić formalności w sprawach wszelakich, zdrowych bliskich odwiedzić, zaś tym chorym dostarczyć niezbędne artykuły i leki. Konsekwencją kwarantanny jest za to nieodparta potrzeba podróżowania — czy to w kontekście feryjnego wyjazdu, czy też po prostu z powodu chęci przysłowiowego ”ruszenia się z domu”. I absolutnie nas to nie dziwi!

Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że pomimo od czasu do czasu luźniejszych, restrykcji niezbędne jest zachowanie reżimu sanitarnego; zwłaszcza w miejscach, w których przebywać może większa grupa niejednokrotnie obcych sobie osób. Pragniemy zatem, by każdy klient miał pewność, że podróż autokarami należącymi do floty TANDEMu przebiega ściśle z narzuconymi przez Rząd i SANEPID zasadami. Rozumiemy bowiem, że ich stosowanie to nie tylko pewnik, że będziemy mogli kontynuować udzielani usług przewozowych. To także Państwa satysfakcja rozumiana jako możliwość dotarcia w określone miejsce.

 

Tak dbamy o Państwa bezpieczeństwo!

Jak pracownicy firmy przewozowej TANDEM zgodnie twierdzimy, że nie ma nic cenniejszego, niż zdrowie i życie ludzkie. W obecnych czasach oprócz regularnych kontroli stanu technicznego pojazdów, do czynności mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa przewozu dołączyliśmy regularną dezynfekcję autokarów. Wdrożyliśmy także procedurę ozonowania pojazdów – wszystko po to, by zminimalizować ilość patogenów mogących zasiedlać typowe dla nich obiekty (m.in. fotele, klamki).

Dzieje świata pokazały, iż globalne epidemie powtarzają się i niewykluczone, iż powtarzać będą jeszcze przez setki lat. W XXI wieku dysponujemy jednak skuteczną bronią, dzięki której doskonalej niż przed laty możemy chronić siebie i zapobiegać wirusom czy bakteriom panoszenie się. Mowa o szczepionkach. Zarząd firmy TANDEM nałożył na kierowców obowiązek szczepień ochronnych, co minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Jednocześnie apelujemy i zachęcamy, by i Państwo zechcieli rozważyć opcję zaszczepienia się, noszenia maseczek we wskazanych w przepisach miejscach i częste odkażanie dłoni płynami do dezynfekcji. Zależy nam na tym, by stać się Państwa ulubionym przewoźnikiem i jednocześnie synonimem nie tylko wysokiej jakości usług, ale też bezpieczeństwa.