Witamy  /  O firmie

O firmie

 Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Osób
więcej

 Licencja Wspólnotowa - umożliwiająca transport osób w Polsce i krajach całej Europy.
więcej

Nasza firma Tandem została założona w 1992 roku – od tego czasu zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług przewozowych krajowo i międzynarodowo.

Świadczymy przewozy autokarowe oraz wynajem autobusów i wynajem autokarów, wynajem autobusów na wycieczki Warszawa. Nasza siedziba znajduje się w Markach koło Warszawy, ale swoje usługi przewozowe kierujemy do klientów na terenie całej Polski.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności staliśmy się partnerem wielu różnych przedsiębiorstw oraz instytucji, w tym samorządów, parafii, uczelni, sklepów, urzędów, biur podróży, firm szkoleniowych. Nasze usługi świadczymy też na rzecz klientów indywidualnych.

Nasz tabor to 24 nowoczesne pojazdy:

  • 11 autokarów turystycznych
  • 3 autobusy międzymiastowe
  • 10 autobusów miejskich

Oprócz tego dysponujemy również flotą składającą się z mikrobusów, busów, vanów, a także minivanów.

Najwyższa jakość obsługi od 1992 roku

W początkowej fazie działalności nasza firma skupiała się głównie na obsłudze linii miejskich i podmiejskich. W latach 1994-2001 prowadziliśmy współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie, a do dzisiaj zajmujemy się także współpracą z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy obsłudze linii podmiejskiej Warszawy.

Od 1999 roku oferujemy przestrzeń reklamową w postaci naszych autobusów i autokarów – prowadzimy bezpłatne przewozy pracownicze dla pracowników oraz dla klientów hipermarketów.

Od 2001 roku oprócz przewozów pracowniczych do naszej oferty dołączyły również przewozy turystyczne (przewozy autokarowe), a także usługi takie jak wynajem autobusów i wynajem autokarów. W naszym taborze znajdują się różne modele – zarówno od autokarów luksusowych, jak i te bardziej ekonomiczne, w niższych cenach, dlatego mogą być one dopasowane indywidualnie do oczekiwań klientów.

Przewozy autokarowe – bezpieczeństwo to dla nas priorytet

Usługi przewozowe świadczymy z naciskiem na bezpieczeństwo naszych pasażerów. Dysponujemy pojazdami w 100% sprawnymi techniczne, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Z naszym taborem można zapoznać się bliżej w Markach koło Warszawy, gdzie znajduje się nasza siedziba.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców – są to osoby z co najmniej 10-letnim doświadczeniem, co także przekłada się na jakość naszych usług przewozowych. Oprócz swoich umiejętności wyróżniają się też wysoką kulturą osobistą, dlatego są zawsze gotowi do pomocy pasażerom.

Nasze zaangażowanie oraz sumienność pozwalają nam na zapewnienie każdemu z klientów obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu oferowane przez naszą firmę przewozy autokarowe są gwarancją solidności – przekonało się już o tym wielu pasażerów.

Dodatkowo nasza firma dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym – nowocześnie wyposażoną bazą garażowo-warsztatową. Współpracujący z nami wykwalifikowani mechanicy dbają o prawidłowy stan technicznych naszego taboru. Dodatkowo nowsze pojazdy zawsze serwisujemy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Autobusów.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami przewozowymi jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!