Bus do wynajęcia Warszawa TANDEM AUTOKARY

Nowoczesne busy – komfortowe i bezpieczne przewozy

Podstawą najwyższej jakości usług przewozowych w naszej firmie Tandem jest nowoczesny tabor samochodów. Oprócz wygodnych autokarów dysponujemy także busami przeznaczonymi dla mniejszej liczby pasażerów – dzięki temu nie muszą Państwo decydować się na droższy wynajem większego pojazdu dla małych grup.

Nasze busy posiadają kompleksowe wyposażenie zapewniające optymalny komfort i bezpieczeństwo przejazdu na wszystkich trasach. Dzięki obecności systemów nagłośnieniowych z mikrofonami doskonale nadają się na wycieczki krajoznawcze.

Dysponujemy busami Mercedes Sprinter, które posiadają 19 + 1 miejsc i zapewniają następujące udogodnienia:

klimatyzacja
sprzęt audio-DVD, nagłośnienie z mikrofonem, dwa monitory
komfortowe, rozkładane fotele
pasy bezpieczeństwa przy wszystkich fotelach
bagażnik z tyłu ułatwiający przewożenie bagażu w większych gabarytach
spełniona norma czystości spalin EURO 5
Busy znajdujące się w naszym taborze są poddawane regularnym przeglądom dla maksymalnego bezpieczeństwa – dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że podróż będzie odbywała się w najlepszych warunkach.

Wynajem busa z kierowcą

Nasza specjalność to wynajem busa z kierowcą w Warszawie oraz dla klientów z okolicznych miejscowości. Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, którzy zapewniają komfortowe, bezpieczne przewozy dla wszystkich pasażerów. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i są zawsze gotowi do pomocy, gdy pojawia się taka potrzeba.

Bus do wynajęcia to najlepsze rozwiązanie na różne wydarzenia – wówczas to nasz kierowca prowadzi samochód zgodnie z ustaloną z klientem trasą zarówno krajowo, jak również międzynarodowo.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego mamy nadzieję, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszej oferty. Jesteśmy rzetelni, solidni, indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, by zagwarantować im pełną obsługę na najwyższym poziomie.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu po numerami telefonów 22 771 22 77 albo kom. 502 668 067 – nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie z nich. Także jesteśmy do Państwa dyspozycji on-line – prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty wynajmu busów dla klientów z Warszawy i całego kraju!