Witamy  /  Autokary Miejskie i Podmiejskie

Autokary Miejskie i Podmiejskie

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wynajmu autokarów – od lat nasza specjalność to także wynajem autokarów miejskich i podmiejskich. Usługi w tej branży oferujemy już od kilkunastu lat – początkowo współpracowaliśmy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie, obecnie również z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy obsłudze linii podmiejskiej dla miasta Warszawa.

W taborze posiadamy autokary przystosowane do transportu osobowego na krótkich i dłuższych trasach. Oferujemy autokary posiadające udogodnienia dla pasażerów takie jak rampy dla osób niepełnosprawnych, luki bagażowe do przechowywania bagażu, klimatyzacja. Wszystkie nasze autobusy wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, czasem sprawności, a także zapewniają komfortowe przewozy w warunkach miejskich.

Nasze autokary miejskie i podmiejskie posiadają również niezbędne przeglądy techniczne i są regularnie kontrolowane dla całkowitego bezpieczeństwa.

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dokładną specyfikacją autokarów poniżej – w razie dodatkowych pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo odwiedzenia nas osobiście w naszym biurze w Markach koło Warszawy.

- wysokie fotele z PASAMI BEZPIECZEŃSTWA

- KLIMATYZACJA automatyczna

- norma czystości spalin Euro II

- ABS, ASR

- radio z nagłośnieniem i mikrofonem

- luki bagażowe

- półki na bagaż podręczny

- norma czystości spalin Euro II

- nagłośnienie

- dwa szyberdachy

- boczne okna odsuwane

- ABS, ASR

- 36 miejsc siedzących i 52 stojące

- klimatyzacja

- 41 miejsc siedzących i 44 stojące

- klimatyzacja

- 49 miejsc siedzących i 100 stojących

- klimatyzacja

- rampa dla niepełnosprawnych

- szyberdachy

- część uchylnych okien

- 45 miejsc siedzących i 106 stojących

- klimatyzacja

- rampa dla niepełnosprawnych

- szyberdachy

- część uchylnych okien