Witamy  /  O firmie

O firmie

 Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Osób
więcej

 Licencja Wspólnotowa - umożliwiająca transport osób w Polsce i krajach całej Europy.
więcej

Firma Tandem funkcjonuje w branży przewozowej od 1992 roku.

Przez ten czas zdobyliśmy rozległe doświadczenie i staliśmy się partnerem przewozowym wielu firm, instytucji, biur podróży oraz klientów indywidualnych. Oferujemy również przewozy autokarowe oraz wynajem autokarów i wynajem autobusów. Nasza główna siedziba znajduje się w Markach (k. Warszawy).

W pierwszych latach istnienia firmy działalność koncentrowała się głównie na przewozie osób (linie miejskie i podmiejskie) – lata 1994-2001 – współpraca z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie: obsługa kilku linii miejskich na terenie Warszawy oraz współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego: obsługa linii podmiejskiej Warszawy – do dziś.

Jako partner przewozowy jesteśmy profesjonalistami, którzy stawiają na solidność i rzetelność.

Od 1999 roku działamy również jako medium reklamowe w postaci autobusów i autokarów oklejonych reklamami – świadczymy bezpłatne przewozy pracownicze pracowników i klientów hipermarketów.

Od 2001 roku oprócz przewozów pracowniczych oferujemy również przewozy turystyczne (przewozy autokarowe) oraz wynajem autobusów i wynajem autokarów. Dysponujemy autokarami różnej klasy: od autokarów luksusowych po bardziej ekonomiczne, atrakcyjniejsze cenowo dla klientów.

Tabor naszej firmy składa się z 24 nowoczesnych autobusów:
- 11 autokarów turystycznych
- 3 autobusy międzymiastowe
- 10 autobusów miejskich.

 

AUTOKARY – PRZEWOZY AUTOKAROWE, WYNAJEM AUTOKARÓW

Autokary, którymi dysponujemy są sprawne technicznie i doskonale czyste. Spełniają wszystkie wymagania i normy, są w 100% bezpieczne – to jest najważniejsze w każdej podróży.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia, od krótkiego przejazdu z lotniska do hotelu po kilkunastodniowe wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Nasze sumienność i zaangażowanie w przygotowanie oferty, ze szczegółowym wyliczeniem wszystkich kosztów pozwalają uniknąć jakichkolwiek kłopotów i gwarantują cenę podaną w umowie na wynajem autokarów.

Przewozy autokarowe z naszą firmą to gwarancja solidności.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym – bazą garażowo-warsztatową, w której mechanicy wykonują większość napraw, z wyjątkiem tych, które muszą być wykonane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Autobusów.

 

KIEROWCY

W naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, chętnych do pomocy pasażerom naszych autobusów i autokarów oraz pracownikom firm (przewozy pracownicze).
Nasi kierowcy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, starannie dobieranymi pod względem umiejętności oraz stosunku do pasażera.

Zapraszamy do obejrzenia naszego taboru i do naszej siedziby w Markach (k. Warszawy). Zachęcamy do współpracy hipermarkety, urzędy, uczelnie, parafie i klientów indywidualnych.

Przewozy pracownicze to ułatwienie dla każdej firmy!

 

Zapewniamy konkurencyjne ceny!